Bądź BIO od rana!
Żywność ekologiczna

Bądź BIO od rana!

Pyszne, zdrowe i szybkie w przygotowaniu śniadanie? Dla wielu osób odpowiedź na takie pytanie jest oczywista – to granola, podana z ulubionym jogurtem, mlekiem czy napojem roślinnym. Najlepsza do spożycia, gdy w pośpiechu szykujemy się do szkoły czy do pracy, ale też idealna na leniwe, weekendowe poranki. Delikatnie chrupiąca, smaczna i dająca energię na dłuższy czas – granola nie bez powodu gości co dzień na tak wielu stołach.

Teraz Sante ma wyjątkową propozycję – to nowa Granola BIO Sante Organic – oznaczona europejskim certyfikatem produkcji ekologicznej, czyli tzw. „Euro-liściem”. Jest on potwierdzeniem, że produkt spełnia restrykcyjne normy i powstaje zgodnie z zasadami rolnictwa ekologicznego. Granola Sante Organic nie zawiera oleju palmowego ani syropu glukozowo-fruktozowego.

Jest ponadto produktem bez dodatku pszenicy.

Granola Sante Organic zawiera delikatnie opiekane płatki owsiane, z dodatkiem smakowitej czekolady (wersja czekoladowa) lub suszonych owoców: żurawiny i jabłka oraz pestek dyni (wersja owocowa).

Granola Sante Organic dostarcza codzienną porcję cennych składników odżywczych: fosforu, magnezu, żelaza, cynku, miedzi, manganu, tiaminy i błonnika. Świetnie smakuje z mlekiem, jogurtem, a w połączeniu z napojami roślinnymi Sante Organic pozwoli stworzyć naturalne BIO śniadanie dla całej rodziny.

Dodaj komentarz