Bakalie Owoce i warzywa Przetwory i dania gotowe

100% naturalny, puffingowany Ananas Puffins

Puffingowany Ananas marki Puffins poddany został unikalnemu procesowi suszenia próżniowego zachodzącego w temperaturze poniżej 30 stopni Celcjusza.

W ten sposób powstały trójwymiarowe cząstki ananasa Puffins, które wyznaczają nową jakość wśród przekąsek. Suszenie niezwykłą metodą próżniową sprawia, że kawałki ananasa zachowują naturalny kształt, smak i intensywny aromat świeżych owoców, a co najistotniejsze – nie tracą żadnych cennych wartości odżywczych i witamin zawartych w świeżym owocu! Puffingowany Ananas staje się lekki, kruchy, chrupiący i nie kurczy się jak tradycyjny susz, tylko powiększa nabierając objętości i zachowując swój pierwotny, pełny kształt.

Co najważniejsze, Puffingowany Ananas Puffins jest w 100% naturalny, nie zawiera konserwantów, dodatkowego cukru ani żadnych innych ulepszaczy aromatu czy wyglądu. Jest natomiast pełen witamin i składników mineralnych, które pozwalają zachować młodość, zdrowie, piękny wygląd i dobre samopoczucie. Właściwości ananasa od dawna wykorzystywane są w medycynie niekonwencjonalnej – świeże owoce zawierają witaminę C, B6 oraz mangan i miedź; zawierają również bromelię i biotynę, które wspomagają odchudzanie. Ta wybuchowa mieszkanka pozwali zachować zdrowie, piękne wygląd i dobre samopoczucie na długo. Ananasy Puffins zachowują bowiem wartość odżywczą świeżych owoców, ciesząc zmysły naturalną słodyczą oraz intensywnością i wyrazistością smaku.

Puffins to słodka, lekka i smaczna przekąska dostępna w pięknym, 40 gramowym biodegradowalnym opakowaniu Specjalna folia w tylnej części kartonika pozwala podejrzeć, co kryje się w środku oraz odkryć sekret, dlaczego Puffinsy są tak zaskakująco inne.

Dodaj komentarz