soki owocowo-warzywne
Aktualności Owoce i warzywa

Soki owocowo-warzywne jako podstawa zbilansowanej diety

Kiedy kończy się zima, często czujemy, że przybraliśmy na wadze – jesteśmy ociężali i zmęczeni. Brakuje nam również słońca i ruchu. Wiosnę warto zacząć od zmiany nawyków żywieniowych, a idealnym sposobem na to jest picie świeżych i zdrowych soków owocowo-warzywnych. Zastąpienie nimi kawy i herbaty na pewno przyniesie wiele korzyści dla waszego organizmu.

Sklep internetowy z bakaliami - dla kogo jest dedykowany?
Bakalie Owoce i warzywa

Sklep internetowy z bakaliami – dla kogo jest dedykowany?

Coraz większy nacisk kładziony jest na to, aby przekąski spożywane w szkołach, biurach, hotelach, podczas imprez firmowych były zdrowe i dobrej jakości. Przed dostawcami produktów do tych i wielu innych miejsc stoi nie lada wyzwanie. Ogromną pomocą jest wówczas dobrze przygotowany sklep internetowy, taki, który w szybki i bezproblemowy sposób umożliwi zrealizowanie zamówienia. Do kogo […]

Owoce i warzywa

Mango – jakie ma właściwości i jak wybrać to najlepsze?

W Indiach, skąd pochodzi, mango symbolizuje boskich posłańców, nadnaturalne istoty żywiące się zapachem drzew i kwiatów, a także piękną i dobrą boginię Lakszmi, uosobienie wszelkiego powodzenia. U nas wciąż nieco na uboczu, uważane są za symbol egzotyki i luksusu. Mango, prześliczny owoc-tęcza, nie tylko fantastycznie wygląda. Do zaoferowania ma znacznie więcej.

Właściwości szparagów
Owoce i warzywa Przepisy

Szparagi – ich właściwości i przepis na duet z makaronem

Szparagi stanowią cenne źródło witamin oraz minerałów. Są skuteczne w zapobieganiu nowotworów, a ponadto mają właściwości odchudzające. Stanowią istotny składnik jadłospisu dla kobiet w ciąży wspomagając rozwój płodu, a także kobiet karmiących piersią. Czy wiecie także, iż szparagi należą do jednych z najskuteczniejszych afrodyzjaków?

Owoce i warzywa Przyprawy i oliwy

Czosnek podstawą w każdej kuchni

Sezon grillowy uważamy za otwarty za sprawą marynowanych czosnków linii Streamline. Marka proponuje polskim smakoszom aromatyczne ząbki w trzech odsłonach: z ziołami, z papryką i chili oraz z oliwkami i suszonymi pomidorami. Każdy z nich używać można na setki różnych sposobów.