Aktualności

Lech Premium już po raz piąty na Pol’And’Rock!

Leszek Chmielewski kocha dobrą muzykę i pozytywną energię! To dlatego już po raz piąty zawita na festiwal w Kostrzynie nad Odrą, który od tego roku nosi nazwę Pol’And’Rock. W festiwalowym Miasteczku Lecha ponownie nie zabraknie niespodzianek! Warsztaty w Kuźni Talentów z udziałem influencerów, malowanie włosów czy karaoke to tylko niektóre z zaplanowanych atrakcji. Zgodnie z tradycją na festiwalu pojawi się także limitowana puszka Lecha na Pol’And’Rock, tym razem stworzona przez samego Jurka Owsiaka.

 
 

Już 2 sierpnia rozpoczyna się kolejna edycja Pol’And’Rock, na którym nie zabraknie Leszka! Podczas festiwalu kolejny raz królować będzie limitowana edycja puszki Lecha Premium, którą tym razem zaprojektował Jerzy Owsiak! Piwo w kolorowym, energetycznym opakowaniu, nawiązującym do klimatu festiwalu dostępne będzie nie tylko na jego terenie, ale również w wybranych okolicznych sklepach oraz marketach sieci Lidl w całej Polsce.

 

W festiwalowej strefie Leszek poza zimnym piwem przygotował warsztaty recyklingu i DYI w Kuźni Talentów, w których udział wezmą między innymi Karolina Gilon, Tomson czy Sieradzky. Poza warsztatami w Miasteczku Leszka odbędą się także prezentacje zespołów muzycznych, które otrzymały Dziką Kartę Lecha. Na festiwalowiczów będzie czekać ponadto karaoke, strefa proszków holi i stanowiska do malowania włosów na zielono. Wzorem poprzednich lat w Miasteczku pojawi się także Strefa Eko, zorganizowana wspólnie z Organizacją Odzysku Interseroh, do której będzie można przynieść plastikowe kubki, aluminiowe puszki czy papier, otrzymując w zamian ekologiczne jabłka, ekonerki i ekopoduszki. Nerki i poduszki zostały wykonane z bannerów Lecha, a „drugie życie” dało im Stowarzyszenie MY DLA INNYCH, które zatrudnia osoby niepełnosprawne. Na najbardziej zaangażowanych fanów recyklingu, którzy zbiorą najwięcej surowców wtórnych czeka wyjątkowa nagroda – dwa ekologiczne skutery! Ale to nie wszystko – środki uzyskane w wyniku zbiórki zostaną przeznaczone na zielone nasadzenia (drzewa i krzewy) w Kostrzynie przy ul. Kościuszki. Dzięki temu lokalna społeczność zyska nowy, trwały i zielony ślad Leszka.

 

Dodatkowo,  Leszek zadba także o odpowiedzialną konsumpcję alkoholu w Strefie Sprawdź Promile oraz specjalnych punktach Sprawdź Promile zlokalizowanych w pobliżu parkingów, gdzie każdy festiwalowicz będzie miał szansę sprawdzić trzeźwość za pomocą profesjonalnego alkomatu. Na uczestników czekają także animacje z użyciem alkogogli, m.in. refleksomierz czy labirynt.

 

Udział w konkursach, zaangażowanie w zbiórkę odpadów oraz wizyty w Strefie Sprawdź Promile będą premiowane specjalną walutą – „Leszkiem”, wymienną na gadżety i nagrody, m.in. uścisk dłoni z Jurkiem Owsiakiem, darmowy prysznic w specjalnej strefie czy posiłki w strefie gastronomicznej.

 

Leszek pamięta także o tych, którym nie uda się dotrzeć na tegoroczny Pol’And’Rock. Pierwszego dnia festiwalu przeprowadzi specjalną transmisję live na Facebooku, która pozwoli wszystkim miłośnikom dobrej muzyki poczuć wyjątkowy klimat imprezy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *