Home&Food konferencja
Aktualności

Konferencja Home&Food – e-commerce ze smakiem

Gratka dla amatorów dobrego jedzenia, wystroju pomieszczeń w których spożywamy i przyrządzamy posiłki oraz pomocnych do tego przyrządów. Już we wrześniu będą mogli wziąć udział w Konferencji Home&Food – e-commerce ze smakiem.

Konferencja Home&Food – dla kogo?

Wydarzenie skierowane jest do tych, którzy chcą zwiększyć sprzedaż internetową: produktów spożywczych, gotowych dań, artykułów gospodarstwa domowego, służących do przygotowania i serwowania posiłków.

Z udziału w Home&Food skorzystają przede wszystkim sklepy internetowe, które chcą zwiększyć efektywność sprzedaży, jak też ci, którzy zamierzają sprzedawać w internecie i chcą to robić jak najlepiej.

Targi Home&Food 2017

Wydarzenie ma charakter konferencyjno – wystawienniczy. Dzięki udziałowi w wykładach, jak też odwiedzając stoiska eksperckie Partnerów Konferencji, można będzie dowiedzieć się m.in.: jak skuteczniej stosować narzędzia marketingowe, by dotrzeć z ofertą do tych, na których nam zależy; w jaki sposób zoptymalizować ścieżkę zakupową klienta; jak udoskonalić system płatności. Ci, którzy zainteresowani są sprzedażą online jak i offline, skorzystają z wiedzy, jak dostarczyć klientom tej samej jakości unikalnego doświadczenia zakupowego w omnichannel.

Konferencja Home&Food – weź udział

targi2017 HOme&food

Konferencja odbędzie się w Business Centre Club w Warszawie. Już teraz zapraszamy do rejestracji na to wyjątkowe wydarzenie jako jego patron medialny. Udział w konferencji dla dwóch przedstawicieli firmy z branży spożywczej, HoReCa i artykułów gospodarstwa domowego jest bezpłatny, wystarczy jedynie wypełnić formularz rejestracyjny na stronie: http://www.homeandfood.net/.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *