Alkohole Polecamy Produkty płynne

Czeskie piwa Praga Authentic Czech Beer w sieci sklepów „Piotr i Paweł”

Praga Authentic Czech Beer to czeskie piwa kategorii premium, długo warzone, powstające wyłącznie z naturalnych składników. Nowości te właśnie pojawiają się na półkach wybranych supermarketów sieci „Piotr i Paweł”.
Urozmaicona oferta alkoholi pochodzących z różnych zakątków świata to jedna z bardziej charakterystycznych cech dla półki alkoholowej w sieci supermarketów „Piotr i Paweł”. Konsekwentnie uzupełniana o ciekawe, pożądane na polskim rynku nowości, właśnie została wzbogacona o czeskie piwa premium – Praga Authentic Czech Beer. To Premium Pils oraz Dark Lager, kolekcja której tajemnicą smaku jest 200-letnia tradycja produkcji opierająca się na wykorzystaniu wyłącznie naturalnych składników (w tym krystaliczna woda artezyjska i chmiel z rejonu Saaz). Potwierdzeniem wysokiej jakości Praga Authentic Czech Beer jest także długi proces leżakowania i warzenia, co jest charakterystyczne dla piw powstających w małych i średnich browarach. Obie propozycje – Praga Premium Pils i Praga Dark Lager to złoci medaliści konkursu Word Beer Awards, który odbył się w 2013 roku w Stanach Zjednoczonych.

Praga Authentic Czech Beer – Premium Pils i Dark Lager, dostępne są w wybranych sklepach sieci „Piotr i Paweł”. Piwa zakupić można w bezzwrotnych butelkach 0,5l. Pojawienie się nowości w sieci to wynik rozwinięcia współpracy z firmą Amazis.net quality food&drinks, będącą wyłącznym importerem czeskich piw Praga w Polsce oraz dystrybutorem obecnych w sklepach „Piotr i Paweł” wybranych jakościowych win z południowych Moraw oraz rumuńskich Tarasów Dunaju.

Dodaj komentarz